pracawawa.pl
Twoje oferty pracy z Warszawy

.:  Strona główna .:  Dodaj ofertę .:  Załóż konto .:  Regulamin .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Asystent ds. controllingu - Inwentaryzator

oferta numer: 41596

Lokalizacja

Region: Mazowieckie
Miasto:Warszawa

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Asystent ds. controllingu - Inwentaryzator
Branża:Gastronomia
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Grupa Warszawa jest firmą prowadzącą jedne z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokali gastronomicznych w Warszawie, takich jak : Fokim, Syreni Śpiew, Warszawa Powiśle, Weles, Zorza Bistro.
Aktualnie poszukujemy Asystenta w dziale controllingu, którego podstawowym zadaniem będzie przeprowadzania inwentaryzacji stanów magazynowych w każdym z lokali, wprowadzania wyników do systemu komputerowego oraz tworzenie na ich podstawie raportów.
Inwentaryzacje przeprowadzane są bezpośrednio po zamknięciu lokalu, co wymaga dyspozycyjności w do pracy również w godzinach nocny i porannych.

W miarę rozwoju i zbudowania odpowiednich kompetencji, osoba na stanowisku Asystenta będzie szkoliła się w zakresie obsługi systemu sprzedażowego, tworzenia raportów cyklicznych i parametryzacji ustawień systemu.

Zapewniamy prężną ścieżkę rozwoju, w wyniku której przewidziane są premie i podwyżki w zależności od osiągniętych wyników.

Zakres obowiązków
1. Przeprowadzanie min. 3 inwentaryzacji w tygodniu (głównie w nocy i godzinach wczesno porannych);
2. Przygotowywanie raportów z inwentaryzacji;
3. Dotrzymywanie wyznaczonych terminów;
4. Prowadzenie kontroli konfiguracji produktów, receptur i innych ustawień systemu magazynowego;
5. Docelowo parametryzacja w/w ustawień w systemie;
6. Identyfikowanie i sprawdzanie transakcji podejrzanych;
7. Przygotowywanie raportów i pozyskiwanie informacji na zlecenie przełożonego.

Wymagania
1. Dyspozycyjność ok 100 godzin miesięcznie (poniedziałek - piątek);
2. Skrupulatność i dociekliwość w wykonywanej pracy;
3. Chęć zdobywania wiedzy w zakresie funkcjonowania lokali gastronomicznych;
4. Wcześniejsze doświadczenie w pracy w gastronomi nie jest niezbędne.

Oferujemy
1. Pracę w firmie, będącej jednym z liderów na krajowym rynku restauracyjno-gastronomicznym;
2. Stabilne zatrudnienie w znanej i renomowanej firmie;
3. Zawsze punktualne wypłaty oraz ubezpieczenie zdrowotne;
4. Wynagrodzenie (brutto): 800,00 PLN w pierwszym miesiącu pracy; 1.000,00 PLN w miesiącach 2 – 4; 1.200,00 PLN od 5-go miesiąca pracy;
5. Po zdobyciu wymaganych kompetencji, możliwość zaoferowania dodatkowego wynagrodzenia w zamian za dodatkowe obowiązki.
Dane kontatkowe:sekretariat@grupawarszawa.com

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2016-05-09
Data wygaśnięcia: 2016-06-08
Liczba wyświetleń:1041
Żródło:damprace.biz

Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Wrocław