IT Project manager/Sales

oferta numer: 41661

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:IT Project manager/Sales
Branża:Informatyka - (hardware, software)
Opis oferty:NovGrodIT (novgrodit.com) młoda firma założona w 2009 roku. Jesteśmy składa się z profesjonalistów, którzy już wykazali wysoki poziom.
Potrzebujemy kogoś, kto jest gotów do rozpoczęcia współpracy z nami. Jesteśmy gotowi dzielić dochody ze sprzedaży i pozwalają ustalić cenę.
Kandydaci będą pracować bezpośrednio z deweloperami na wszystkich etapach procesu tworzenia prototypu od koncepcji do produkcji.

Obowiązki pozycji:
- Szukaj klientów
- Wejście na nowe rynki
- Planowanie finansowe i budżetowanie
- Szkolenia Kontakt
- Przygotowanie rozwiązań dla projektu
- WBS i przygotowanie zadań
- Customer Management
- Zespół zarządzania projektem
- Zarządzanie Podwykonawca
- Zarządzanie jakością
- Przyjęcie projektu i finansowania
- Rejestracja i zamknięcie projektu.

Wymagane umiejętności:
- Pisemne i ustne umiejętności prezentacji, wraz z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
- Krytyczne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów.
- Planowania i organizowania, podejmowania decyzji.
- Możliwość wpływania i prowadzić innych i swoje zadania.
- Silne negocjacji, umiejętności zarządzania konfliktami.
- Biegła znajomość oprogramowania do zarządzania projektami i urządzeń biurowych (MS Word, Excel, PowerPoint).
- Silne interpersonalnych umiejętności komunikacyjnych i relacyjne, dobre umiejętności organizacyjne oraz zarządzania projektami; zdrowego rozsądku; inicjatywa; elastyczność; dbałość o szczegóły.
- Udokumentowane doświadczenie w pracy ze środowiskami Microsoft Windows.

Wykształcenie:
To nie ma znaczenia.

Jeśli uważasz, że posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i entuzjazm, aby odnieść sukces w tej pozycji, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Jesteśmy równe szanse zatrudnienia, które uznaje wartość zróżnicowanej siły roboczej. Wszystkie zakwalifikowane osoby otrzymają wynagrodzenia za pracę, bez względu na rasę, kolor skóry, religię, wiek, płeć, pochodzenie, orientację seksualną, tożsamość płciową, niepełnosprawność i / lub chronionego statusu weterana zgodnie z regulujące prawa.

Przesyłając swoje CV, wyrażają Państwo zgodę na NovGrodIT Limited, dzieląc tę informację w swoich działach w celu określenia innych możliwości zatrudnienia dla którego można być odpowiednie.
Dane kontatkowe:anatolii1309@tut.by

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:2000 zł/mc
Maksymalne netto:10000 zł/mc

Data wygaśnięcia: 2016-06-14
Liczba wyświetleń:887