Młodszy Doradca Biznesowy

oferta numer: 42523

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Młodszy Doradca Biznesowy
Branża:Obsługa klienta
Opis oferty:Firmę Idea Money S.A. cechują: dynamiczny progres oraz aspiracje osiągnięcia pozycji lidera rynku usług faktoringowych.
Szukamy osób, które wraz z nami chcą budować ten sukces.

Młodszy Doradca Biznesowy - Call Center

Opis stanowiska:

- telefoniczna sprzedaż usług finansowania przedsiębiorstw
- kontakt z potencjalnymi klientami znajdującymi się w bazie firmy
- realizacja indywidualnego planu sprzedaży
- budowanie partnerskich relacji z klientami i partnerami biznesowymi

Oczekiwania:
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- Motywacja do osiągania celów sprzedażowych
- Znajomość obsługi komputera
- Optymizm i chęć rozwoju

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
- umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagradzania
- pracę w młodym, zmotywowanym zespole
- możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych

Prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Idea Money Spółka Akcyjna. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Idea Money Spółka Akcyjna. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Idea Money Spółka Akcyjna
Dane kontatkowe:agata.gawlik@ideamoney.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:bez doświadczenia
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Doświadczenie w pracy z telefonem

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2016-08-06
Liczba wyświetleń:2289