Specjalista ds. sprzedaży

oferta numer: 42716

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Specjalista ds. sprzedaży
Branża:Informatyka - (hardware, software)
Ilość wakatów:1
Opis oferty:O firmie:
Intracare to spółka zapewniająca kompleksowe usługi z zakresu optymalizacji środowisk IT dla: Sektora Publicznego, Enterprise oraz SMB. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Obowiązki:
- Wyszukiwanie potencjalnych klientów,
- Tworzenie prezentacji i opracowywanie ofert handlowych,
- Praca bezpośrednia z klientem - spotkania, kontakt telefoniczny, mailowy, wyjazdy, sprzedaż,
- Kompleksowe prowadzenie procesów sprzedaży - od otwarcia do zamknięcia,
- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
- Promowanie firmowych produktów na rynku,
- Prowadzenie prezentacji u klientów,
- Udziały w imprezach branżowych,
- Raportowanie działań do przełożonego,

Oferujemy:
- Możliwość awansu w zależności od realizacji celów,
- Atrakcyjne, rosnące wraz z realizacją celów wynagrodzenie, które składa się z podstawy oraz premii,
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - służbowy komputer, telefon, samochód do wyjazdów służbowych,
- Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach informatycznych wykorzystujących najnowsze technologie,
- Pracę w wysoce zmotywowanym i nastawionym na sukces zespole,
- Umowę o współpracę B2B.
Dane kontatkowe:Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:
praca@intracare.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:wyższe
Minimalne doświadczenie:1-2 lata
Wymagania:Wymagania:
- Doświadczenie – co najmniej 2 letnie w zakresie sprzedaży w branży IT,
- Wysoka kultura osobista,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- Od kandydata oczekujemy aktywności, samodzielności, wysokiego poziomu komunikacji, przebojowości, asertywności wobec klientów, umiejętności współpracy z ludźmi,
- Udokumentowane sukcesy sprzedażowe oraz realizacji targetów,
Mile widziane:Dodatkowym atutem będzie:
- Wiedza o rynku IT, w szczególności w zakresie: wirtualizacji, hiperkonwergencji, pamięci masowych i serwerów
- Doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedaży w wyżej wymienionych zakresach.

Umowa

Rodzaj umowy:umowa współpracy

Data wygaśnięcia: 2016-08-19
Liczba wyświetleń:2336