Przedstawiciel Handlowy

oferta numer: 42736

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Przedstawiciel Handlowy
Branża:Handel
Opis oferty:Prężnie rozwijająca się firma zatrudni Vansellera – Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:
1. Obsługa klientów firmy:
- Dostarczanie i sprzedaż produktów do określonej grupy klientów (woj. mazowieckie)
- Inkasowanie należności oraz prowadzenie prostej dokumentacji sprzedaży

Wymagania:
1. Prawo jazdy kat. B
2. Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji handlowych
3. Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
1. Niezbędne narzędzia pracy
2. Umowę o pracę
3. Miłą, rodzinną atmosferę
4. Wolne weekendy i święta

Ze względów formalnych prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Dane kontatkowe:730290005
info@przysmakbobra.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2016-08-19
Liczba wyświetleń:649