Business Development Manager

oferta numer: 43032

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Business Development Manager
Branża:Marketing i reklama
Opis oferty:Szukamy ambitnego BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA, któremu na dzień dobry podarujemy:
· realny wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu
· elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę /kontrakt B2B (uzależnione od preferencji kandydata)
· atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o osiągane wyniki (podstawa + premia) · elastyczny czas pracy
· niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, telefon, laptop
· pracę niemal od zaraz

Zadania, z jakimi będziesz się mierzył:
· aktywne pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o sprzedaż konsultacyjną
· prowadzenie prezentacji i doradzanie klientom w zakresie najlepszego rozwiązania skrojonego na miarę ich potrzeb
· negocjowanie wstępnych warunków sprzedaży oraz sporządzanie ofert
· obsługa pozyskanych zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
· budowanie pozytywnych oraz trwałych relacji

Check-lista, czy dasz sobie radę:
· czy jestem proaktywny oraz chcę wpływać na rozwój biznesu?
· czy posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze eventów? · czy znam narzędzia marketingowe i efektywnie je stosuję?
· czy rozmowy z ludźmi, budowanie sieci kontaktów, a potem umiejętne ich kojarzenie ze sobą to jest to, w czym jestem dobry?
· czy lubię często robić użytek ze swojego prawa jazdy kat. B?
Jeżeli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, daj nam się poznać! Prześlij swoje CV a My Chętnie się z Tobą spotkamy, by usłyszeć o Twoich sprzedażowych sukcesach! W CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)
Dane kontatkowe:praca@emg.tech
Grzegorz Laszuk

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:praktyki/staż
Wymagania:Check-lista, czy dasz sobie radę:
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2016-09-08
Liczba wyświetleń:597