pracawawa.pl
Twoje oferty pracy z Warszawy

.:  Strona główna .:  Dodaj ofertę .:  Załóż konto .:  Regulamin .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Sales Representative

oferta numer: 43181

Lokalizacja

Region: Mazowieckie
Miasto:Warszawa

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Sales Representative
Branża:Media i Wydawnictwa
Ilość wakatów:1
Opis oferty:EMG – Euromedia Group to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się obsługą multimedialną targów oraz konferencji (ekrany LED, projektory, oświetlenie) dla agencji eventowych, korporacji oraz telewizji. Naszym celem jest obsługa największych widowisk w kraju, jak i za granicą. Jeśli czujesz, że rozmowy z ludźmi i przekonywanie ich do Twojego zdania są tym, co wychodzi Ci najlepiej i chciałbyś na tym zarabiać – ta oferta może być dla Ciebie! Jeśli dodatkowo, posiadasz doświadczenie w branży event/media i chcesz się rozwijać razem z naszym biznesem – ta oferta na pewno jest dla Ciebie!
Szukamy ambitnego BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA, któremu na dzień dobry podarujemy:
· realny wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu
· elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę /kontrakt B2B (uzależnione od preferencji kandydata)
· atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o osiągane wyniki (podstawa + premia) · elastyczny czas pracy
· niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, telefon, laptop
· pracę niemal od zaraz
Zadania, z jakimi będziesz się mierzył:
· aktywne pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o sprzedaż konsultacyjną
· prowadzenie prezentacji i doradzanie klientom w zakresie najlepszego rozwiązania skrojonego na miarę ich potrzeb
· negocjowanie wstępnych warunków sprzedaży oraz sporządzanie ofert
· obsługa pozyskanych zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
· budowanie pozytywnych oraz trwałych relacji
Dane kontatkowe:praca@emg.tech

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:praktyki/staż
Wymagania:Check-lista, czy dasz sobie radę:
· czy jestem proaktywny oraz chcę wpływać na rozwój biznesu?
· czy posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze eventów?
· czy znam narzędzia marketingowe i efektywnie je stosuję?
· czy rozmowy z ludźmi, budowanie sieci kontaktów, a potem umiejętne ich kojarzenie ze sobą to jest to, w czym jestem dobry?
· czy lubię często robić użytek ze swojego prawa jazdy kat. B?
Jeżeli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, daj nam się poznać! Prześlij swoje CV a My Chętnie się z Tobą spotkamy, by usłyszeć o Twoich sprzedażowych sukcesach! W CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2016-08-19
Data wygaśnięcia: 2016-09-21
Liczba wyświetleń:229
Żródło:damprace.biz

Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Wrocław