Pracownik ds. obsługi klienta

oferta numer: 43733

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Pracownik ds. obsługi klienta
Branża:Obsługa klienta
Ilość wakatów:10
Opis oferty:Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i cenisz sobie w pracy kontakt z ludźmi? A może dodatkowo chcesz zdobyć lub poszerzyć Twoje doświadczenie zawodowe z zakresu obsługi klienta?
Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Dołącz do nas i stań się częścią międzynarodowego zespołu.

Dlaczego warto u Nas pracować?

• Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z bardzo atrakcyjną stawką godzinową i korzystnym pakietem bonusowym (za frekwencję i wyniki);
• Gwarantujemy zawsze terminową wypłatę;
• U nas w przerwach skorzystasz z pokoju relaksu, a w czasie pracy oddamy do Twojej dyspozycji nowoczesne biuro;
• Dajemy realną możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;
• Zapewniamy elastyczny grafik pracy (praca na pełny etat lub pół);
• Zapewniamy pakiet profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez naszych trenerów;

Twoja zadania:
• Kompleksowa obsługa klienta drogą telefoniczną;
• Sprzedaż produktów stałym klientom banku (oferta kart kredytowych);
• Rejestrowanie zgłoszeń w systemach projektu zgodnie z procedurami klienta;
• Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy;

Oczekujemy:
• Otwartej postawy wobec klienta;
• Chęci poszerzenia wiedzy z zakresu obsługi klienta i sprzedaży;
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym;
• Umiejętności zarządzania własnym czasem pracy i realizacji założonych celów.

Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu usług Contact Center. Od 1978 roku na świecie a od 1997 roku także w Polsce, dostarczamy naszym partnerom najwyższą jakość w wielokanałowej obsłudze Klienta.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi , oferując pasję i zaangażowanie na każdym etapie interakcji z Klientem.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. przez Centrum Telemarketingowe Sp. z. o. o. (Teleperformance Polska) z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 50, 02-672 w Warszawie. Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym.

Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dane kontatkowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
rekrutacja.warszawa@teleperformance.com

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Data wygaśnięcia: 2016-10-22
Liczba wyświetleń:2253