Doradca Partnera

oferta numer: 43930

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Doradca Partnera
Branża:Obsługa klienta
Opis oferty:Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz się rozwijać? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?
Dobrze trafiłeś, dołącz do zespołu OK System!

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych. Specjalizujemy się w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy, na stanowisko:

DORADCA PARTNERA
Miejsce Warszawa

Obowiązki
 Budowanie relacji z Partnerami Biznesowymi
 Pozyskiwanie nowych Partnerów i negocjowanie warunków współpracy
 Komunikacja z Partnerami oraz dbanie i prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania
 Wykształcenie min. średnie
 Komunikatywność
 Nastawienie na cel
 Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
 Zdolności organizacyjne i analityczne
 Prawo jazdy kat. B
 Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
 Wysoka kultura osobista

Oferujemy
 Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Opiekę medyczną
 Niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
 Karnet sportowy
 Szkolenia
 Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez OK System Polska z siedzibą w Warszawie (02-676), przy ul. Postępu 14, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( t.j Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.
W temacie wpisując nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Dane kontatkowe:biuro@oksystem.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:inna

Data wygaśnięcia: 2016-11-04
Liczba wyświetleń:1083