Pielęgniarka / Fizykoterapeuta

oferta numer: 44132

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Pielęgniarka / Fizykoterapeuta
Branża:Medycyna, opieka medyczna
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Zadania:

•Realizacja świadczeń zgodnie z przyjętymi standardami opieki pielęgniarskiej;
•Obsługa pacjentów i kadry medycznej w zakresie obsługi oferowanego sprzętu;
•Wydawanie sprzętu medycznego do wentylacji płuc pacjentów;
•W dalszym rozwoju firmy pełna obsługa pacjentów w zakresie usług medycznych;
Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
•Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą;
•Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas szkoleń i zrozumienia dokumentów medycznych;
•Znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych;
•Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:

•Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy;
•Elastyczny system zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie;
•Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
•Szeroki zakres samodzielności w wykonywaniu zawodu i zróżnicowane zadania;
•Stabilne warunki pracy;
•Dobrze wyposażone stanowisko pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Dane kontatkowe:fayezafana@respicare.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:wyższe
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2016-11-18
Liczba wyświetleń:8095