Doradca ds. klienta biznesowego

oferta numer: 44227

Lokalizacja

Region: Warmińsko-Mazurskie
Miasto:Warszawa, Katowice, Trójmiasto, Olsztyn

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Doradca ds. klienta biznesowego
Branża:Bankowość, finanse
Ilość wakatów:3
Opis oferty:Kim jesteśmy?
Quick Money Group Sp. z o.o. to debiutująca marka na rynku pośrednictwa finansowego, którą tworzą eksperci związani z tą branżą od samego początku jej istnienia. Wyznaczyliśmy sobie za cel zaoferowanie usług o najwyższym na rynku standardzie i poziomie bezpieczeństwa. Przez lata obserwowaliśmy rozwój usług pośrednictwa finansowego w Polsce, śledziliśmy tendencje rynkowe i wnikliwie analizowaliśmy wszelkie niedogodności, z jakimi mogą zetknąć się ludzie szukający odpowiedniej oferty kredytowej. Pragniemy być firmą przyjazną klientowi oraz tworzącą narzędzia zapewniające stabilną i długookresową współpracę z naszymi Partnerami Biznesowymi. Obecnie otwieramy biura w największych miastach na terenie całej Polski i poszukujemy Partnerów Biznesowych, którzy stworzą z nami nową jakość pośrednictwa finansowego specjalizującego się w kompleksowej obsłudze klientów firmowych i indywidualnych. Zapewniamy możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość awansu w strukturach firmy

POSZUKUJEMY Doradców ds. klienta biznesowego  w Warszawie, Trójmieście, Katowicach, Olsztynie
Jesteś doradcą finansowym i chcesz uczestniczyć w budowaniu struktur Quick Money Group?
Jesteś pełen pasji odwagi w realizowaniu swoich ambicji zawodowych ?
POTRZEBUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE !

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
•             kompleksowa obsługa i aktywne pozyskiwanie klientów firmowych i indywidualnych oraz partnerów biznesowych,
•             budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami opartych o partnerską współpracę,
•             sprzedaż produktów finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych.

Co zyskujesz?
•             umowę o współpracę na czas nieokreślony
•             atrakcyjny system prowizyjny
•             wyrównania kwartalne – możliwość osiągnięcia dodatkowej premii
•             wypłatę prowizji nawet w 96h od uruchomienia kredytu!*
Dane kontatkowe:Wyślij do nas swoje CV na adres e-mail:
rekrutacja@qmoney.pl
DOŁĄCZ DO NAS !

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:1-2 lata
Wymagania:

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI POSIADASZ:

• minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów bankowych,

• własną działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,

• umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów i budowy długofalowych relacji.

Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa współpracy
Wymiar czasu pracy:inne

Data wygaśnięcia: 2016-11-24
Liczba wyświetleń:1388