Pomoc w dziale księgowości

oferta numer: 45226

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Pomoc w dziale księgowości
Branża:Księgowość
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Opis stanowiska:

1. Zbieranie, sprawdzanie, segregowanie faktur korygujących;
2. Zbieranie, sprawdzanie, segregowanie faktur marketingowych;
3. Przygotowywanie do wysyłki faktur korygujących dla niektórych odbiorców;
4. Przygotowywanie miesięcznych zestawień faktur marketingowych z podatkiem VAT i numerami MPK;
5. Drukowanie, sprawdzanie rejestrów i zestawień faktur korygujących do wstępnego zgłaszania podatku VAT;
6. Wystawianie faktur wewnętrznych do wstępnego zgłoszenia podatku VAT, faktur marketingowych, obiadów i sportu;
7. Przygotowywanie rozliczeń telefonicznych dla pracowników;
8. Potwierdzanie sald kont dostawców;
9. Potwierdzanie płatności dostawcom;
10. Wysyłanie formularzy w celu założenia, zmiany danych, zablokowanie dostawców;
11. Roczne zestawienie VAT z SAP na potrzeby audytu.
12. Porządkowanie faktur po przelewach.
13. Wprowadzanie wyciągów bankowych
14. Przygotowanie pliku rejestru VAT w odpowiednim formacie Excel.

Wymagania:

- biegła znajomość Excela - umiejetność pracy na dużych zbiorach danych - zastosowanie funkcji tj, : " wyszukaj pionowo ", " fragment tekstu', tabele przestawne

- dobra znajomość angielskiego (odpisywanie na maile, rozmowy telefoniczne)

- dokładność , skrupulatność , zdolności analityczne, umiejętność koncentracji na szczegółach;

Oferujemy:

- umowę zlecenie,
- zlecenie w wymiarze 140-160 godzin/miesięcznie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zat
Dane kontatkowe:adziegielewski@ottoworkforce.pl
225568818

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa zlecenie

Data wygaśnięcia: 2017-01-27
Liczba wyświetleń:2146