Specjalista d/s obsługi klienta/asystent branży

oferta numer: 45244

Stanowisko/Tytuł:Specjalista d/s obsługi klienta/asystent branży
Branża:Obsługa klienta
Opis oferty:SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 85.000 pracowników w sieci ponad 1.800 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.
W związku z rozwojem SGS w Polsce, branża Consumer Goods and Retail poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Zadania:
• przygotowywanie ofert dla klientów i aktywna sprzedaż usług laboratoryjnych (sektor produktów konsumenckich: zabawki, kosmetyki, meble itp.)
• koordynacja zleceń, wysyłka prób, przygotowywanie raportów, fakturowanie

Oferujemy:
•pracę na pełen etat w międzynarodowym środowisku
•możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
•pakiet medyczny i sportowy

Dane kontatkowe:email:pl.cts@sgs.com

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:bez doświadczenia
Wymagania:•bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•umiejętności komunikacyjne, samodzielność i asertywność
•nastawienie na wysoką jakość pracy i umiejętność terminowej realizacji zadań
Mile widziane:•mile widziane wykształcenie w obszarze nauk przyrodniczych (chemia, fizyka, biologia) lub technicznych (materiałoznawstwo, towaroznawstwo)

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Wynagrodzenie

Minimalne netto:2000
Maksymalne netto:3500

Data wygaśnięcia: 2017-01-29
Liczba wyświetleń:3834