Asystentka - biuro

oferta numer: 45676

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Asystentka - biuro
Branża:Administracja
Opis oferty:Firma działa w zakresie usług szkoleniowych i operacyjnych
w branży prac alpinistycznych bazujących na
międzynarodowych standardach takich systemów jak IRATA, SPRAT, OTDL.
Rozwijamy naszą działalność na terenie całego kraju i na rynkach międzynarodowych.
Sekretarka/Asystent/-ka
Miejsce pracy: Warszawa
zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska:
•Dbanie o profesjonalny wizerunek GAT International;
•Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji firmy;
•Prace sekretarsko – administracyjne;
•Obsługa rozmów telefonicznych wychodzących i przychodzących;
•Telefoniczny kontakt z klientami oraz organizowanie spotkań;
•Wsparcie administracyjne działu księgowego w obsłudze faktur;
•Organizacja podróży służbowych i wyszukiwanie lotów oraz innych środków komunikacji;
•Inne prace zlecone
Wymagania:
•Dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) i urządzeń biurowych
•Dobra znajomość języka angielskiego;
•Kreatywność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia;
•Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
•Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy;
•Pozytywne nastawienie oraz otwartość na przyswajanie nowej wiedzy.
•Minimum średnie wykształcenie;
•zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Mile widziane:
•Praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi marketingowych social media (Facebook, Twitter, LinkedIn);
•Prawo jazdy kat B (aktywny kierowca);
•Wysoka kultura osobista, dyskrecja;
•Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premie zależne od umiejętności i zaangażowania kandydata
•Możliwość rozwoju zawodowego;
•Pakiet szkoleń wprowadzających (szkolenia produktowe i systemowe);
•Zdobywanie doświadczenia w firmie działającej na rynkach międzynarodowych;
•Pracę, która przynosi satysfakcję z osiąganych wyników;
•Przyjazną atmosferę pracy;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".
Dane kontatkowe:b.jachimczyk@gat-int.com
telefon: 531447887

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:bez doświadczenia
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2017-02-25
Liczba wyświetleń:798