Tajemniczy klient/ Audytor

oferta numer: 45841

Miasto:Warszawa Radom Płock Siedlce Minsk Mazowiecki Pułtusk Nowy Dwór Maz Mława Ostrołeka Ciechanów Łomianki Garwolin Grójec

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Tajemniczy klient/ Audytor
Branża:Inne
Ilość wakatów:10
Opis oferty:Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

  • Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,

  • dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

  • Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.
    Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.
    Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
    Zarejestrujsię i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonymprofilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów! Link do strony podany w polu "dane kontaktowe".
    Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu!
    Dane kontatkowe:603-878-666
    praca@divepolska.com

    link do rejestracji:

    Opis dodatkowy

    Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
    Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
    Wymagania:- stały dostęp do Internetu,
    - wysoka kultura osobista,
    - komunikatywność,
    - uczciwość.
    Mile widziane:- doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient,
    - prawo jazdy.

    Umowa

    Rodzaj umowy:umowa o dzieło
    Wymiar czasu pracy:inne

    Data wygaśnięcia: 2017-03-09
    Liczba wyświetleń:312