Pracownik personelu sprzątającego

oferta numer: 46323

Dane o firmie

Grupa Evres to grupa firm z wieloletnim doświadczeniem działająca na rynku ogólnopolskim w branżach usług: sprzątających, ochrony mienia i systemów alarmowych, ubezpieczeń, odszkodowań i windykacji, outsourcingu oraz zarządzania nieruchomościami.

Lokalizacja

Region: Małopolskie

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Pracownik personelu sprzątającego
Branża:Inne
Ilość wakatów:10
Opis oferty:W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg,
wycieranie kurzu, opróżnianie koszy,
prace porządkowe wg ustalonych planów i specyfikacji,
inne zlecone prace porządkowe.

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę,
stabilne warunki zatrudnienia,
stałą opiekę koordynatora,
pracę w dynamicznym i młodym zespole,
miłą atmosferę w pracy,
premie uznaniowe.
Dane kontatkowe:Szczegóły oferty pod nr tel.: 533 168 777
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: info@grupaevres.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu
motywacja do pracy, punktualność, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.
Mile widziane:Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Premie, dodatki:Premie uznaniowe.

Data wygaśnięcia: 2017-04-09
Liczba wyświetleń:3894