Koordynator ds. ochrony mienia

oferta numer: 46327

Dane o firmie

Grupa Evres to grupa firm z wieloletnim doświadczeniem działająca na rynku ogólnopolskim w branżach usług: sprzątających, ochrony mienia i systemów alarmowych, ubezpieczeń, odszkodowań i windykacji, outsourcingu oraz zarządzania nieruchomościami.

Lokalizacja

Region: Małopolskie

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Koordynator ds. ochrony mienia
Branża:Ochrona osób i mienia
Ilość wakatów:5
Opis oferty:W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Główne zadania:
rekrutacja pracowników oraz szkolenie stanowiskowe,
bezpośrednia, telefoniczna kontrola oraz monitoring wykonywanych prac podległych pracowników,
prowadzenie wymaganej dokumentacji,
realizacja założonych celów w zakresie pozyskiwania zleceń,
budowanie długotrwałych relacji z klientami,
dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług,
zapewnienie prawidłowego bezpieczeństwa na obiektach kontrahenta.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjny i jasny system premiowy,
pracę na samodzielnym stanowisku,
Dane kontatkowe:Szczegóły oferty pod nr tel.: 533 168 777
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: info@grupaevres.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie
Minimalne doświadczenie:1-2 lata
Wymagania:Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu,
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
znajomość MS Office,
prawo jazdy kat. B,
umiejętność rozliczania czasu pracy pracowników oraz sporządzanie grafików pracy,
niekaralność, mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony,
organizowanie wstępnych i okresowych szkoleń dla pracowników ochrony ze znajomości instrukcji i procedur w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia,
orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności mile widziane.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Premie, dodatki:Atrakcyjny i jasny system premiowy,

Data wygaśnięcia: 2017-04-09
Liczba wyświetleń:704