pracawawa.pl
Twoje oferty pracy z Warszawy

.:  Strona główna .:  Dodaj ofertę .:  Załóż konto .:  Regulamin .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Asystentka Biura Zarządu

oferta numer: 46676

Lokalizacja

Region: Mazowieckie
Miasto:Warszawa

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Asystentka Biura Zarządu
Branża:Administracja
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Obowiązki realizowane na stanowisku:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania sekretariatu - obsługa sekretariatu, zarządzanie korespondencją, obsługa gości

  • Dbałość o reprezentatywny wygląd biura

  • Koordynacja i wsparcie pracy Prezesa Zarządu

  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych (przygotowywanie dokumentacji, rezerwacja hoteli, umawianie spotkań itp.)

  • Obsługa baz danych oraz nadzór nad ich aktualizacją

  • Klasyfikacja i katalogowanie dokumentów

  • Realizacja zamówień administracyjno-biurowych

  • Współpraca z innymi działami przy różnego rodzaju projektach

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca pon.-pt. w godzinach 8:00-16:00

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Dane kontatkowe:669 300 532
    euro.most@wp.pl

    Opis dodatkowy

    Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
    Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
    Wymagania:Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
    Skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność Umiejętności organizacyjne i planowania
    Mile widziane:Nie wprowadzono

    Umowa

    Rodzaj umowy:umowa o pracę
    Wymiar czasu pracy:etat

    Wynagrodzenie

    Minimalne netto:Nie wprowadzono
    Maksymalne netto:Nie wprowadzono
    Premie, dodatki:Nie wprowadzono

    Inne informacje

    Data zamieszczenia: 2017-04-06
    Data wygaśnięcia: 2017-05-10
    Liczba wyświetleń:3091
    Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Wrocław