pracawawa.pl
Twoje oferty pracy z Warszawy

.:  Strona główna .:  Dodaj ofertę .:  Załóż konto .:  Regulamin .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Specjalista ds. nieruchomości - dam pracę

oferta numer: 47032

Lokalizacja

Region: Mazowieckie
Miasto:Warszawa

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Specjalista ds. nieruchomości - dam pracę
Branża:Nieruchomości
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Specjalista ds. nieruchomości
Duża spółka posiadająca portfolio nieruchomości poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. nieruchomości.
Zakres zadań:
administrowanie nieruchomościami, kontakty z podmiotami współpracującymi i najemcami, negocjacje warunków, umów najmu;
badanie stanów formalno-prawnych nieruchomości/gruntów;
nadzór nad przepływem informacji i dokumentów, w tym faktur związanych z umowami najmu oraz umowami dostawy mediów, budowanie i aktualizacja baz danych;
sporządzanie planów i kalkulacji, raportów, podsumowań i zestawień, bieżąca sprawozdawczość w zakresie rozliczania i analizy wpływów i kosztów nieruchomości;
monitoring płatności;
bieżący nadzór nad jakością usług świadczonych przez podwykonawców obsługujących nieruchomości;
nadzór nad stanem technicznym obiektów;
współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń.
Oczekujemy:
wykształcenia wyższego;
doświadczenia w zakresie obsługi nieruchomości – min. 2 lata;
mile widziana licencja zawodowa zarządcy nieruchomości lub ukończone studia kierunkowe;
bardzo dobrej znajomości MS Office;
umiejętności interpersonalnych;
wysokich kompetencji komunikacyjnych;
posiadania prawa jazdy kat. B;
prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
wiedzy technicznej z zakresu obsługi nieruchomości;
rzetelności w działaniu.
Oferujemy:
rozwój w stabilnej firmie;
pracę przy różnorodnych nieruchomościach;
atrakcyjne wynagrodzenie;
wsparcie przełożonego, zespołu i miłą atmosferę pracy;
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Korner ZN sp.j. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Śniadeckich 7/5 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dane kontatkowe:22 327 15 00

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2017-05-10
Data wygaśnięcia: 2017-06-09
Liczba wyświetleń:2900
Żródło:damprace.biz

Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Wrocław