Asystent Specjalisty ds. Funduszy UE

oferta numer: 47377

Dane o firmie

Jesteśmy firmą doradczą. Przygotowujemy wnioski i biznes plany na dofinansowanie inwestycji współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej i środków krajowych.

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Asystent Specjalisty ds. Funduszy UE
Branża:Bankowość, finanse
Opis oferty:Jesteśmy firmą doradczą. Przygotowujemy wnioski i biznes plany na dofinansowanie inwestycji współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej i środków krajowych.
Opis stanowiska pracy
Zatrudnimy:
• Studentów I-V roku kierunków technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia) do prac związanych z przygotowaniem wniosków i biznes planów na dofinansowanie inwestycji z Funduszy UE.
Opis stanowiska:
• Obsługa wniosków o udzielenie dotacji z funduszy unijnych.
• Opracowywanie biznes planów.
• Monitorowanie realizacji projektów.
• Weryfikacja wniosków o płatność.
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole.
• Możliwość awansu.
• Przyjazną atmosferę pracy.
Wymagania:
• Znajomość pakietu MS Office.
• Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Dane kontatkowe:biuro@euro-most.eu
tel 501 712 020

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:wyższe
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa zlecenie

Data wygaśnięcia: 2017-07-01
Liczba wyświetleń:865