Specjalista ds. zakupów

oferta numer: 47431

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Specjalista ds. zakupów
Branża:Handel
Opis oferty:Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziewięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. zakupów – zakupy produkcyjne
Miejsce pracy: Skierniewice lub Warszawa lub home office

Wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• wykształcenie wyższe,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji w obszarze zakupów produkcyjnych,
• umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
• umiejętności analityczne.

Obowiązki
• kupowanie surowców i usług dla działu produkcji,
• prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów,
• negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami,
• monitorowanie i penetracja cen surowców i komponentów na rynku krajowym i zagranicznym,
• wybór oraz dokonywanie audytów dostawców,

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię,
• perspektywy rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy

MOŻLIWOŚĆ PRACY W SYSTEMIE HOME OFFICE (ZDALNIE)
Dane kontatkowe:rekrutacja@creativecenter.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:wyższe
Minimalne doświadczenie:1-2 lata
Wymagania:Prawo jazdy, znajomość j. angielskiego, umiejętności negocjacyjne
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Premie, dodatki:Premie

Data wygaśnięcia: 2017-07-06
Liczba wyświetleń:2976