Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży szkoleń / Warszawa

oferta numer: 48874

Stanowisko/Tytuł:Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży szkoleń / Warszawa
Branża:Obsługa klienta
Ilość wakatów:2
Opis oferty:Agencja rekrutacyjna Ira Net jest międzynarodową firmą działającą w obszarze HR specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 14096.

Dla naszego Klienta działającego w branży analityczno-doradczej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży szkoleń. Firma specjalizuje się w sektorach gospodarki takich jak: energetyka, paliwa, gaz, sektor wydobywczy oraz szeroko rozumiany przemysł. Firma działa na rynkach międzynarodowych.
Obowiązki:

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami

  • Sprzedaż szkoleń organizowanych przez firmę, praca w systemie na bazie już istniejących danych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + prowizja)

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Szkolenia produktowe i merytoryczne przed i w trakcie pracy

  • Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę

  • Dane kontatkowe:Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@ira-net.com

    Opis dodatkowy

    Minimalne wykształcenie:średnie
    Minimalne doświadczenie:1-2 lata
    Wymagania:• Doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
    • Odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, umiejętność budowania • dobrych relacji w zespole
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Dbałość o klientów zgodna z jasno określonymi standardami firmy
    • Wykształcenie min. Średnie
    Mile widziane:• Znajomość języka angielskiego

    Umowa

    Rodzaj umowy:umowa o pracę

    Data wygaśnięcia: 2017-11-03
    Liczba wyświetleń:3335