pracawawa.pl
Twoje oferty pracy z Warszawy

.:  Strona główna .:  Dodaj ofertę .:  Załóż konto .:  Regulamin .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Malarz we Francji

oferta numer: 50820

Lokalizacja

Region: Cała Polska
Miasto:Cała Polska

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Malarz we Francji
Branża:Budownictwo
Ilość wakatów:1
Opis oferty:INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Rejon alpejski
Miejsce pracy / miejscowość: Moutiers
Zadania:
• malowanie ścian, balustrad, ram okiennych itp. głównie w hotelach i kurortach narciarskich
• piaskowanie
• opcjonalnie lakierowanie drewna (przyuczenie na miejscu)
• praca na wysokości i na rusztowaniach
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową do jesieni tego roku
• stawkę godzinową+ premie
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• zapewniony dojazd z kwatery do miejsca pracy
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako Malarz (min.2 lata)
• gotowość do szybkiego wyjazdu
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• dokładność, precyzja, estetyka wykonania
• zaangażowanie w powierzone zadania

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Dane kontatkowe:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie za pomocą strony https://interimax.com/oferty-pracy/malarz-praca-do-jesieni/

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2018-05-14
Data wygaśnięcia: 2018-06-13
Liczba wyświetleń:700
Żródło:damprace.biz

Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Projektowanie Tworzenie Stron Internetowych | Sieci Internetowe | Mikołów Internet | Sklepy Internetowe | Sklep Internetowy | Najnowsze informacje | Praca Katowice | Praca Kraków | Praca Poznań | Praca Wrocław