Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

oferta numer: 50962

Stanowisko/Tytuł:Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Branża:Handel
Opis oferty:Do naszego działu handlowego poszukujemy „Młodszego specjalisty ds. sprzedaży i marketingu”. Od potencjalnych kandydatów nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia. Dużo ważniejsze są dla nas takie cechy jak zaangażowanie, samodzielność, chęć do nauki i poszerzania swoich umiejętności. Idealny kandydat to osoba otwarta na kontakty z innymi, komunikatywna, która nie boi się wyznań i często ciężkiej, mało kreatywnej pracy.

Zakres obowiązków:
- Opieka nad przypisaną marką produktów
- Opieka nad firmowym sklepem internetowym
- Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami i pozyskiwanie nowych
- Opracowywanie kalkulacji i wycen
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Prowadzenie uzgodnień i negocjacji
- Badanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych urządzeń
- Demonstrowanie produktów w siedzibie firmy oraz w siedzibie firmy klienta
- Monitorowanie rynku i działań konkurencji
- Promowanie produktów firmy
- Doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń dla klientów
- Kreowanie właściwego wizerunku firmy, reprezentowanie na wydarzeniach branżowych – konferencje, kongresy, targi
- Wsparcie Marketingu, kreowanie kampanii i aktywności u Klientów w oparciu o sprzedaż

Oczekujemy:
- Wykształcenia wyższe (minimum tytuł licencjata/inżyniera)
- Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
- Podstawowej wiedzy z pakietu Adobe
- Mile widziane znajomość obsługi stron, sklepów internetowych
- Dobrej znajomości pakietu MS Office
- Dobrej znajomości j. angielskiego
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
- Wysokich umiejętności interpersonalnych i samodzielności w działaniu
- Dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności
- Prawa jazdy kat.

Co oferujemy:
- stabilną pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, czołowego dystrybutora rozwiązań z zakresu oświetlenia scenicznego, architektonicznego, ekspozycyjnego w Polsce
- stałe wynagrodzenie
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- ciekawe wyzwania zawodowe i środowisko do ciągłego rozwoju umiejętności

Wysłanie aplikacji oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Prolight Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszków, ul. 3 maja 183, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie wysyłał do nas swojej aplikacji.
Dane kontatkowe:Prolight Sp. z o.o.
ul. 3 maja 183
05-800 Pruszków
tel: 226480407
mail: praca@prolight.com.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2018-07-04
Liczba wyświetleń:3502