Praca dla kierowcy C+E w Stanach Zjednoczonych

oferta numer: 52651

Lokalizacja

Region: Cała Polska
Miasto:Cała Polska

Stanowisko/Tytuł:Praca dla kierowcy C+E w Stanach Zjednoczonych
Branża:Inne
Opis oferty:INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Stany Zjednoczone
Region / województwo: El Paso, Texas

Zadania:

• przewóz towarów samochodami ciężarowymi z przyczepami
• transport pomiędzy wyznaczonymi punktami na terenie całych Stanów Zjednoczonych
• utrzymywanie stałego kontaktu z bazą oraz raportowanie
• dbanie o stan techniczny pojazdów, kontrola oraz zgłaszanie usterek
• dotrzymywanie terminów dostawy
• zachowanie procedur bezpieczeństwa oraz procedur obowiązujących w Firmie
• w razie potrzeby pomoc w załadunku oraz rozładunku towarów
Oferujemy:

• gwarantowany 3 letni kontrakt, zatrudnienie bezpośrednio u sprawdzonego pracodawcy
• atrakcyjne wynagrodzenie $ 900 – $ 1250 tygodniowo (wynagrodzenie podstawowe + premie oraz dodatki)
• organizację wszystkich formalności przed wyjazdem (uzyskanie Zielonej Karty oraz niezbędnych dokumentów)
• pełną obsługę konsultanta na miejscu (założenie konta bankowego, uzyskanie numeru ubezpieczenia itd.)
• zapewnione zakwaterowanie
• pokrycie kosztu podróży – bilet lotniczy
• płatne szkolenie „CLD training” po którym pracownik uzyskuje prawo do prowadzenia pojazdów w USA

Wymagania:

• doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E (min 2 lata) – potwierdzone referencjami
• status niekaralności oraz zaświadczenie bezwypadkowej jazdy
• chęć podjęcia długotrwałej współpracy
• znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt - warunek konieczny (B1/B2)
Minimalne doświadczenie: min. 2 lata
Wynagrodzenie: Tygodniowo: $ 900 - $ 1250

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Dane kontatkowe:Typ umowy: umowa o pracę
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/praca-dla-kierowcy-ce-w-stanach-zjednoczonych/

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Data wygaśnięcia: 2019-03-09
Liczba wyświetleń:807