Konserwator / Operator urządzeń produkcyjnych

oferta numer: 53140

Stanowisko/Tytuł:Konserwator / Operator urządzeń produkcyjnych
Branża:Farmacja, chemia
Ilość wakatów:1
Opis oferty:1. Obowiązki i odpowiedzialność
Zakres prac konserwacyjnych:
- zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zgodzie z BHP i GMP przemysłu farmaceutycznego;
- realizowanie napraw doraźnych i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką;
- wykonywanie planowych przeglądów i napraw wg planu przeglądów i remontów maszyn;
- wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną;
- bezpośrednia współpraca i nadzór nad wykonawcami zewnętrznych;
- prowadzenie dokumentacji urządzeń w zakresie utrzymania ruchu;
- dbanie o narzędzia i warsztat działu utrzymania ruchu.
Zakres prac utrzymania ruchu:
- prowadzenie procesów produkcyjnych - obsługę i ustawianie maszyn produkcyjnych takich jak mieszalniki oraz linie dozowania i pakowania;
- kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
- dokumentowanie prac zgodnie z wymogami GMP
- przygotowanie urządzeń produkcyjnych do pracy (przezbrajanie), mycie konserwacja po zakończeniu pracy

Zakres pracy Operatora urządzeń produkcyjnych
- Przyswojenie i stosowanie zasad GMP w obszarze produkcji
- Utrzymanie, określonej wymaganiami strefy, czystości stanowisk pracy
- Przestrzeganie przez pracowników w obrębie przestrzeni produkcyjnej zasad higieny farmaceutycznej zgodnie z zatwierdzonym Programem Higieny- udział w realizacji Programu Higieny
- Bieżące prowadzenie etapów produkcji w sposób rzetelny, sumienny, zgodny z wytycznymi zawartymi w stosownych instrukcjach
- Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, prawidłowe ewidencjonowanie wykonanych czynności
- Bieżąca kontrola prowadzonego procesu w postaci testów przewidzianych do przeprowadzenia przez personel na poszczególnych etapach produkcji
- Ścisłe przestrzeganie procedur i instrukcji na stanowiskach pracy
- Dzienne rozliczanie zużytych materiałów wyjściowych i opakowaniowych
- Dołożenie wszelkich starań, aby wytwarzany produkt był właściwej jakości
- Przestrzeganie zasad BHP i przepisów p. poż.
- Stosowanie się do ogólnych zasad dyscypliny pracy
- Dbałość o właściwą atmosferę pracy, pozbawioną zadrażnień, zbędnego pośpiechu i sytuacji stresujących
- Inne zadania zlecone przez przełożonego po uprzednim szkoleniu w ramach Farmaceutycznego Systemu Jakości
2. Oczekiwania
- wykształcenie minimum średnie techniczne;
- Świadectwo Kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV, kwalifikacje dozorowe mile widziane;
- zdolności manualne, umiejętność obsługi technicznej urządzeń i posługiwania się dokumentacją techniczną;
- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, automatyki, elektryki (instalacje zasilania urządzeń technologicznych inne instalacje zasilania i słaboprądowe na terenie zakładu);
- wykonanie (na koszt przyszłego pracodawcy) badań Sanepid na nosicielstwo pałeczek Salmonella i Shigella;
- stan zdrowia pozwalający na okresową pracę z ciężarami do 30 kg;
- mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, sp
Dane kontatkowe:Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV adres e-mail: techniczny@galenus.pl lub pocztą na adres: Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Galenus, ul. Hutnicza 8, 03-971 Warszawa, z dopiskiem CV. Przesłanych materiałów nie zwracamy. Skontaktujemy się wyłącznie z wybrani osobami.

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie techniczne
Minimalne doświadczenie:2-5 lat
Wymagania:- Świadectwo Kwalifikacyjne SEP w zakresie eksploatacji do 1kV;
- Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym lub spożywczy, albo służbie zdrowia.

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Data wygaśnięcia: 2019-04-30
Liczba wyświetleń:2142