Promocja i Pr

oferta numer: 53659

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Promocja i Pr
Branża:Marketing i reklama
Opis oferty:Obecnie dla naszego klienta, dystrybutora filmów DVD poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. PR i Promocji

Zadania:

• Tworzenie oraz egzekucja strategii public relations dla wybranych projektów
• Koordynowanie i opracowywanie komunikacji dla projektów z wykorzystaniem social media oraz publikacji w mediach tradycyjnych
• Opracowywanie analiz prezentujących etapy wdrożenia kampanii
• Zarządzanie budżetem w ramach działań marketingowych
• Współpraca z Brand Managerami i bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów
• Koordynowanie działań związanych z partnerami medialnymi- wybór, selekcja, negocjacje
• Zarządzanie aktywnościami na stronie FB

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w pracy w branży filmowej, wydawniczej lub branży pokrewnej
• Znajomość języka angielskiego- minimum B2
• Bardzo dobra znajomość programów użytkowych środowiska Windows (Excel, Power Point, Word)
• Kreatywność i dynamizm
• Wysokie umiejętności interpersonalne
Dane kontatkowe:Maile prosimy kierować na adres e-mail: zaklina.lomber@kcrplacement.com

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:podstawowe
Minimalne doświadczenie:1-2 lata
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę

Wynagrodzenie

Minimalne netto:2000

Data wygaśnięcia: 2019-07-03
Liczba wyświetleń:685